Aktualności

  • Dyplom dla Julii Kornaś

  • Masaży ciąg dalszy...

    GOK KOZŁÓW
    21 STYCZNIA 2017 OD GODZ. 16.00
     
     
    "...odprężenie, uspokojenie, rozładowanie napięcia, przewybornie, rozbrajająco..." takie i inne słowa zachwytu usłyszeliśmy od osób korzystających z MINI SPA W KULTURZE. Dużym zainteresowaniem cieszą się relaksacyjno- odprężające masaże jakich można było doświadczyć ostatniej soboty w Gminnym Ośrodku Kultury w Kozłowie. Chwila odprężenia w rękach profesjonalnej masującej tak zaintrygowała korzystających, iż masażom ciąg dalszy. Osoby zainteresowane zapraszamy w najbliższą sobotę 21 stycznia 2017  już od godz. 16.00.

    Konieczność wcześniejszych zapisów telefonicznych pod numerami:
    • 41/3841072
    • 797284774
     
    ZAPRASZAMY!
     
     
  • Zapraszamy na kolejne warsztaty plastyczne!

  • X Jubileuszowy Przegląd Kolęd I Pastorałek w Bielsku-Białej

    Julia Kornaś - Studio Piosenki Katarzyny Kornaś, reprezentowała GOK w Kozłowie podczas X Jubileuszowego Przeglądu Kolęd I Pastorałek w Bielsku-Białej - Komorowicach 13.01.2017 zdobywając I Nagrodę Przeglądu spośród kilkudziesięciu uczestników.

     

    Julii i jej trenerowi wokalnemu - Katarzynie Kornaś serdecznie gratulujemy!!!

     

  • Czy gotowi na bal karnawałowy?

    Serdecznie zapraszamy do naszej galeriilaugh

     

  • Informacja!

    Z uwagi na udział animatora w wyjazdowych treningach  sekcji piłki nożnej spotkania grupy  tenisa stołowego odbywają się w dniach:
     

    środa 16 - 21 / przerwa 18.15 - 19.15/
    sobota 15.00 - 20.00

     

    ZAPRASZAMY!

     

  • CHÓR VOX ANIMAE z Panem Hubertem Kowalski w Krakowie podczas przygotowań do koncertu

     

    Serdecznie zapraszamy do naszej galeriilaugh

  • NAGRODZENI W KONKURSIE POWIATOWYM

    Uczestnicy zajęć plastycznych z GOK Kozłów nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Bożonarodzeniowym - BOŻE NARODZENIE W OCZACH DZIECKA
     

    • II miejsce - Karol Skóra
    • wyróżnienie - Zofia Czucha

     


     
    Gratulujemy! Poprosimy o więcej!

     

    Serdecznie zapraszamy do naszej galeriilaugh

     

  • Kolejny rok chóru z GOK Kozłów w Akademii Chóralnej

  • RADOŚĆ TRENERA! :-)

    spowodowana znacznym zainteresowaniem treningami piłki nożnej. W okresie zimowym są to zajęcia wyjazdowe w dniach; poniedziałek - hala sportowa Charsznica, piątek - hala sportowa Książ Wielki. Najmłodsi mężczyźni z naszej gminy tworzą niezłą drużynę, która w niedalekiej przyszłości będzie walczyć pod barwami ENERGII KOZŁÓW.

     

    Trzymać tak dalej Panowie!!!!

     

    Serdecznie zapraszamy do naszej galeriilaugh

     

  • Podaruj sobie chwilę odprężenia :-)

  • Chór VOX ANIMAE oraz Srebrny Głos z Klubu Seniora

    Dziecięco-młodzieżowy chór VOX ANIMAE oraz Srebrny Głos z klubu seniora nie próżnują

     

    Aktywnie uczestniczą w życiu lokalnej społeczności Kozłowa, tworząc oprawę muzyczna świątecznych mszy w parafialnym kościele

     

    Serdecznie zapraszamy do naszej galeriilaugh

     

  • VI Konkurs Kolęd i Pastorałek "Cicha Noc"

    PROTOKÓŁ VI KONKURSU
    KOLĘD I PASTORAŁEK CICHA NOC

     

     

    NAGRODA SPECJALNA – NATALIA KALETA KL. III b

     

     

    I KATEGORIA : PRZEDSZKOLA, KL. „0”

    SOLIŚCI, DUET

    • 1 MIEJSCE – OLIWIA ROŻEK KL. 0 a
    • 2 MIEJSCE –  DUET: WIKTORIA MARZEC , JULIA MAJEWSKA KL 0 c

     

    WYRÓŻNIENIE:

    • NIKOLA WIERZBOWSKA KL.0 a
    • MAGDALENA  BUDZIOSZ KL. 0 a
    • DUET: AMELIA OCZKOWICZ, KATARZYNA JOCHYMEK - SSP W PRZYBYSŁAWICACH

     

     

    ZESPOŁY

    • 1 MIEJSCE- GRUPA WOKALNA 7 OSOBOWA Z KLASY 0 c
    • 2 MIEJSCE – GRUPA WOKALNA 12 OSOBOWA Z KLASY 0 b

     

     

    II KATEGORIA KLASY I – III

    SOLIŚCI , DUET

    • 1 MIEJSCE- OLIWIA KALETA KL. II a
    • 1 MIEJSCE – JULIA KONAŚ KL. I a
    • 2 MIEJSCE – DARIA MISIAK  KL. III b
    • 2 MIEJSCE – HUBERT MUCHA KL. III b
    • 2 MIEJSCE – JULIA CHOINACKA KL. II b
    • 3 MIEJSCE - KINGA KUCYPERA KL.II a
    • 3 MIEJSCE – DUET : SEREDYKA ANNA , WERONIKA KRZYKAŁA KL. III b

     

    WYRÓZNIENIE

    • OLGA KORYTOWSKA KL.III b
    • DUET: KORNELIA SKÓRA, WIKTORIA GÓRAL KL. III b
    • DUET: ALEKSANDRA WILK , JOANNA GÓRAL KL.III a
    • MILENA NOCOŃ KL.II b
    • MIKOŁAJ ROKICKI KL.III b
    • MAJA SELWET KL.II b
    • ZESPÓŁ 4 OSOBOWY Z KL. III c

     

     

    III KATEGORIA KLASY IV – VI

    SOLIŚCI , DUET

    • 1 MIEJSCE- JULIA LENART KL.V a
    • 1 MIEJSCE – PAULINA GAJOS KL. VI b
    • 1 MIEJSCE- OLIWIA DARSKA KL.IV a
    • 1 MIEJSCE -  DUET :PAULINA GAJOS , AGATA OSTROWSKA KL.VI b
    • 2 MIEJSCE –WIKTORIA GÓRNIK KL.V a
    • 2 MIEJSCE – JULIA TKACZEWSKA KL. IV b
    • 2 MIEJSCE  - NATALIA GULIŃSKA KL. V b
    • 3 MIEJSCE- PATRYCJA KUCHARSKA KL. IV SSPW PRZYBYSŁAWICACH
    • 3 MIEJSCE – PATRYCJA PĄCZEK KL. VI SSP W PRZYBYSŁAWICACH
    • 3 MIEJSCE – DOMINIKA PIWOWRCZYK KL. IV SSP W PRZYBYSŁAWICACH

     

    WYRÓŻNIENIA:

    • KINGA OTFINOWSKA KL. IV SSP W PRZYBYSŁAWICACH
    • DUET: OLIWIA LENART , JULIA ZIEBRO KL. IV a
    • KAROLINA GULIŃSKA KL. IV b

     

     

    IV KATEGORIA  GIMNAZJUM

    • 1 MIEJSCE – ALICJA KROCHMAL KL.I
    • 2 MIEJSCE  - DOMINIKA SMOGÓR KL.I

     

     

     KOMISIA KONKURSOWA W SKŁADZIE:

    JERZY OSUCH- PRZEWODNICZĄCY

    TERESA LIBERA

     MAŁGORZATA STACHURKA

     

    Serdecznie zapraszamy do naszej galeriismiley

     

     

    JURY DZIĘKUJE WSZYSTKIM UCZESTNIKOM, ZWYCIĘZCOM GRATULUJE

     

  • Wyniki konkursu plastycznego!

    Wyniki konkursu plastycznego
    PRZESTRZENNA BOŻONARODZENIOWA KONSTRUKCJA INSPIROWANA LUDOWYMI PAJĄKAMI

     

    Kategoria : Praca Zbiorowa

    • I miejsce: Agata Solarz / 6 lat/ , Zuzanna Rosół / 11 lat/
    • II miejsce: Przemysław Bakuła kl. 0b,  Nikola Bakuła z mamą
    • III miejsce: Gabrysia Kania 0a,  Szymon Kania kl. IIa z mamą


     

    Praca indywidualna:
     

    Kl. III – IV

    • I miejsce: Julia Pasek    - SSP Przybysławice kl. IV
    • II miejsce: Weronika Wesołowska kl. IV
    • III miejsce: Wiktoria Milejska IIIc


     

    Kl. 0

    • I miejsce: Julia Kucharz kl. 0c
    • II miejsce : Julia Majewska kl. 0 c
    • III miejsce: Tomek Seredyka kl.0 b

     

    Wyróżnienia:

    • Adrian Zynek kl. 0b
    • Wiktoria marzec kl. 0c
    • Nikola Wierzbowska kl. 0a
    • Oliwia Rożek kl. 0a

     

    Gratulujemy!

     

    Komisja konkursowa w składzie:

    1. Małgorzata Stachurka – plastyk animator GOK
    2. Paulina Małkowska - florysta
    3. Michał Syska – przedstawiciel UG Kozłów

     

    Serdecznie zapraszamy do naszej galeriismiley

     

  • Zajęcia plastyczne - Maski karnawałowe

    Maski karnawałowe

    do wykonania których zapraszamy  na kolejnych warsztatach plastycznych
    13 stycznia 2017 o godz. 15.30

     

     

    WYSTARCZY BYĆ! ZACHĘCAMY!

  • PRZYPOMINAMY!

    w najbliższy czwartek godz. 8.00
     

    VI GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK
     

    Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie
    Przybądź ! Dodaj uczestnikom animuszu!

     

  • Wyjazdowe Treningi Piłki Nożnej!

  • Rozgrywki o nagrodę wójta gminy Kozłów!!!