Urząd Gminy w Kozłowie

Gminna Biblioteka Publiczna w Kozłowie

Towarzystwo Sportowe Energia Kozłów

Klub Seniora Zawsze Młodzi w Kozłowie

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży

Narodowe Forum Muzyki

Śpiewająca Polska

Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Żarnowcu

Samorządowe Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie
Wizyty
Dzisiaj: 78Wszystkich: 83228

Wyniki VI Otwartego Miedzyszkolnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Muzyklandia”

Aktualności » Wyniki VI Otwartego Miedzyszkolnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Muzyklandia”

40 wokalistów, od przedszkolaków po gimnazjalistów, wystartowało w VI Otwartym Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Muzyklandia” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie. Przesłuchania odbyły się w czwartek 17 maja 2018 r.

Występujących oceniała komisja w składzie:

Marcin Durman- przewodniczący komisji

Dominika Wassermann – członek komisji

Jan Stefański – członek komisji

Powyższe jury w ocenie wykonawców brało pod uwagę: dobór repertuaru (jego oryginalność, dostosowanie do wieku i możliwości wykonawczych, umiejętności wokalne i poziom wykonania (dykcja, intonacja…), wartości wychowawcze jakie niesie za sobą dany utwór oraz ogólny wyraz artystyczny i zaangażowanie.

W tym roku konkurs poszerzył  swój zasięg o kolejne miejscowości. Tegorocznie gościliśmy wokalistów z ościennych województw tj. śląskiego, świętokrzyskiego. Czyżby „Muzyklandia” nabierała rozmiaru festiwalu międzywojewódzkiego?

 

NAGRODA GRAND PRIX - MACIEJ KMERA 
CENTRUM KULTURY I SPORTU W MIECHOWIE

 

I KATEGORIA: PRZEDSZKOLA I ZERÓWKI

I MIEJSCE – KLASA 0 „b” – Szkoła Podstawowa Nr1 w Kozłowie

II MIEJSCE – KLASA 0 „c” – Szkoła Podstawowa Nr1 w Kozłowie

III MIEJSCE – ALEKSANDRA CIOSEK  - Samorządowe Centrum Kultury Im. Jana Pawła II w Sędziszowie

WYRÓŻNIENIE:

KLASA 0 „a” – Szkoła Podstawowa Nr1 w Kozłowie

 

II KATEGORIA:  KLASA I –III

I MIEJSCE – LAURA WIERZBOWICZ - Samorządowe Centrum Kultury Im. Jana Pawła II w Sędziszowie

II MIEJSCE – DUET: MAJA SKIBA, HANNA BROŻEK - Samorządowe Centrum Kultury Im. Jana Pawła II w Sędziszowie     

III MIEJSCE – KINGA KUCYPERA – Szkoła Podstawowa Nr1 w Kozłowie

WYRÓŻNIENIE:

MALWINA PRZEŹDZIK – Szkoła Podstawowa Nr1 w Kozłowie

BARTOSZ OCZKOWICZ- Społeczna Szkoła Podstawowa w Przybysławicach

III KATEGORIA KLASA IV – VI

I MIEJSCE – AMELIA GAJDA – Centrum Kultury i Sportu w Miechowie

II MIEJSCE – JULIA LENART – Szkoła Podstawowa Nr1 w Kozłowie

III MIEJSCE – NATALIA KALETA – Szkoła Podstawowa Nr1 w Kozłowie

WYRÓŻNIENIE :

DUET; DAWID ZĘBALA, JAKUB SZWAJA – Szkoła Podstawowa Nr1 w Kozłowie

WERONIKA KRZYKAŁA – Szkoła Podstawowa Nr1 w Kozłowie

 

KATEGORIA IV KLASY VII , GIMNAZJUM

I MIEJSCE – DOMINIKA SKÓRA , KRYSTIAN RESZELEWSKI – Centrum Kultury i Sportu w Miechowie

II MIEJSCE- NATALIA KAPUŚNIAK – Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła II w Żarnowcu

III MIEJSCE – MARCEL PODGÓRSKI – Samorządowe Centrum Kultury Im. Jana Pawła II w Sędziszowie

WYRÓŻNIENIE:

PAULINA GAJOS- Szkoła Podstawowa Nr1 w Kozłowie

JULIA MAZUREK – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowcu

                                        

UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY yessmiley

 

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii! smiley