Urząd Gminy w Kozłowie

Gminna Biblioteka Publiczna w Kozłowie

Towarzystwo Sportowe Energia Kozłów

Klub Seniora Zawsze Młodzi w Kozłowie

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży

Narodowe Forum Muzyki

Śpiewająca Polska

Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Żarnowcu

Samorządowe Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie
Wizyty
Dzisiaj: 10Wszystkich: 83086

VIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek - Triumfy Króla Niebieskiego

Aktualności » VIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek - Triumfy Króla Niebieskiego

Protokół

z posiedzenia Komisji Konkursowej

VII GMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

TRIUMFY KRÓLA NIEBIESKIEGO

Konkurs organizowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie

 

W dniu 10 stycznia 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu

Komisja Konkursowa w składzie:

Przewodniczący:

  • KRZYSZTOF CAPIGA - wydawca portalu Miechowski.pl, dziennikarz, nauczyciel muzyki.

członkowie komisji  :

  • JAN STEFAŃSKI – prowadzący zespół muzyczny Old boys. Zespół prezentował się na scenach zagranicznych oraz naszych lokalnych imprezach.
  • TOMASZ ZOBCZYŃSKI - właściciel firmy z techniką estradową  , lider zespołu muzycznego „Ex-Dance”

Powyższe jury w ocenie 40 podmiotów wykonawczych brało pod uwagę: dobór repertuaru (jego oryginalność, dostosowanie do wieku, umiejętności wokalne i poziom wykonania (dykcja, intonacja…) oraz ogólny wyraz artystyczny i zaangażowanie.

 

Grand Prix VII Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek” zdobyła  Natalia Kaleta z klasy IV b Szkoły Podstawowej w Kozłowie

 

a) przedszkole

I MIEJSCE – Oliwia Rożek kl. 0c

WYRÓZNIENIE – Nikola Wierzbowska kl. 0c

Zespoły, duety

I MIEJSCE – klasa Ob

WYRÓŻNIENIE – klasa 0a

b) klasy: I – III

I MIEJSCE – Julia Chojnacka kl. III b

II MIEJSCE – Malwina Przeździk kl. I a

III MIEJSCE – Julia Kornaś kl. II a

Zespoły , duety

I MIEJSCE – Otfinowska Partycja , Bartosz Oczkowicz kl. III Przybysławice

II MIEJSCE – Oliwia Kaleta, Nikola Leśniak kl. III a

III MIEJSCE –Malwina Przeździk , Nikola Skóra kl. I a

III MIEJSCE – Aniołki kl. I a

c) klasy: IV – VI

I MIEJSCE – Julia Lenart kl. VI a

I MIEJSCE – Natalia Gulińska kl. VI b

II MIEJSCE – Dominika Piwowarczyk kl. V Przybysławice

II MIEJSCE – Hubert Mucha kl. IV b

III MIEJSCE – Anna Seredyka kl. IV b

III MIEJSCE – Oliwia Darska kl. V a

WYRÓŻNIENIE – Wiktoria Górnik kl. VI a

Zespoły, duet

I MIEJSCE – Karolina Gulińska, Julia Tkaczewska kl. V b

WYRÓŻNIENIE – Kornelia Skóra, Wiktoria Góral kl. IV b

d) Gimnazjum

I MIEJSCE – Paulina Gajos kl. VII b

II MIEJSCE- Dominika Smogór gimnazjum

WYRÓŻNIENIE – Duet Martyna Poczęsna, Emilia Baranek gimnazjum

e)kategoria rodzinna

Wyróżnienie ze szczególnym podziękowaniem za odwagę dla:

Gabrysia Szymon Kania ( lat 5 i 9)

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, laureatom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy konkursu

 

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii! smiley