Urząd Gminy w Kozłowie

Gminna Biblioteka Publiczna w Kozłowie

Towarzystwo Sportowe Energia Kozłów

Klub Seniora Zawsze Młodzi w Kozłowie

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży

Narodowe Forum Muzyki

Śpiewająca Polska

Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Żarnowcu

Samorządowe Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie
Wizyty
Dzisiaj: 99Wszystkich: 57320

VI Konkurs Kolęd i Pastorałek "Cicha Noc"

Aktualności » VI Konkurs Kolęd i Pastorałek "Cicha Noc"

PROTOKÓŁ VI KONKURSU
KOLĘD I PASTORAŁEK CICHA NOC

 

 

NAGRODA SPECJALNA – NATALIA KALETA KL. III b

 

 

I KATEGORIA : PRZEDSZKOLA, KL. „0”

SOLIŚCI, DUET

  • 1 MIEJSCE – OLIWIA ROŻEK KL. 0 a
  • 2 MIEJSCE –  DUET: WIKTORIA MARZEC , JULIA MAJEWSKA KL 0 c

 

WYRÓŻNIENIE:

  • NIKOLA WIERZBOWSKA KL.0 a
  • MAGDALENA  BUDZIOSZ KL. 0 a
  • DUET: AMELIA OCZKOWICZ, KATARZYNA JOCHYMEK - SSP W PRZYBYSŁAWICACH

 

 

ZESPOŁY

  • 1 MIEJSCE- GRUPA WOKALNA 7 OSOBOWA Z KLASY 0 c
  • 2 MIEJSCE – GRUPA WOKALNA 12 OSOBOWA Z KLASY 0 b

 

 

II KATEGORIA KLASY I – III

SOLIŚCI , DUET

  • 1 MIEJSCE- OLIWIA KALETA KL. II a
  • 1 MIEJSCE – JULIA KONAŚ KL. I a
  • 2 MIEJSCE – DARIA MISIAK  KL. III b
  • 2 MIEJSCE – HUBERT MUCHA KL. III b
  • 2 MIEJSCE – JULIA CHOINACKA KL. II b
  • 3 MIEJSCE - KINGA KUCYPERA KL.II a
  • 3 MIEJSCE – DUET : SEREDYKA ANNA , WERONIKA KRZYKAŁA KL. III b

 

WYRÓZNIENIE

  • OLGA KORYTOWSKA KL.III b
  • DUET: KORNELIA SKÓRA, WIKTORIA GÓRAL KL. III b
  • DUET: ALEKSANDRA WILK , JOANNA GÓRAL KL.III a
  • MILENA NOCOŃ KL.II b
  • MIKOŁAJ ROKICKI KL.III b
  • MAJA SELWET KL.II b
  • ZESPÓŁ 4 OSOBOWY Z KL. III c

 

 

III KATEGORIA KLASY IV – VI

SOLIŚCI , DUET

  • 1 MIEJSCE- JULIA LENART KL.V a
  • 1 MIEJSCE – PAULINA GAJOS KL. VI b
  • 1 MIEJSCE- OLIWIA DARSKA KL.IV a
  • 1 MIEJSCE -  DUET :PAULINA GAJOS , AGATA OSTROWSKA KL.VI b
  • 2 MIEJSCE –WIKTORIA GÓRNIK KL.V a
  • 2 MIEJSCE – JULIA TKACZEWSKA KL. IV b
  • 2 MIEJSCE  - NATALIA GULIŃSKA KL. V b
  • 3 MIEJSCE- PATRYCJA KUCHARSKA KL. IV SSPW PRZYBYSŁAWICACH
  • 3 MIEJSCE – PATRYCJA PĄCZEK KL. VI SSP W PRZYBYSŁAWICACH
  • 3 MIEJSCE – DOMINIKA PIWOWRCZYK KL. IV SSP W PRZYBYSŁAWICACH

 

WYRÓŻNIENIA:

  • KINGA OTFINOWSKA KL. IV SSP W PRZYBYSŁAWICACH
  • DUET: OLIWIA LENART , JULIA ZIEBRO KL. IV a
  • KAROLINA GULIŃSKA KL. IV b

 

 

IV KATEGORIA  GIMNAZJUM

  • 1 MIEJSCE – ALICJA KROCHMAL KL.I
  • 2 MIEJSCE  - DOMINIKA SMOGÓR KL.I

 

 

 KOMISIA KONKURSOWA W SKŁADZIE:

JERZY OSUCH- PRZEWODNICZĄCY

TERESA LIBERA

 MAŁGORZATA STACHURKA

 

Serdecznie zapraszamy do naszej galeriismiley

 

 

JURY DZIĘKUJE WSZYSTKIM UCZESTNIKOM, ZWYCIĘZCOM GRATULUJE