OTWARCIE kompleksu boisk sportowych ORLIK w Kozłowie

Archiwum » 2020 » OTWARCIE kompleksu boisk sportowych ORLIK w Kozłowie

KOMUNIKAT
OTWARCIE kompleksu boisk sportowych ORLIK w Kozłowie
od 4 maja 2020

 

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM i BEZWZGLĘDNE PRZESTRZEGANIE zawartych w nich wytycznych.
Regulamin korzystania z kompleksu boisk sportowych „Orlik” w Kozłowie w związku z wytycznymi Ministerstwa Sportu z 25.04.2020r.

1. Od dnia 04.05 kompleks „Orlik” będzie dostępny dla wszystkich codziennie w godzinach od 16.00 do 20.00 z wyłączeniem wtorku i czwartku kiedy od 16.00 do 17.00 będą odbywały się zajęcia specjalistyczne dla dzieci.
2. Jednorazowo z boiska piłkarskiego podczas zajęć sportowo – rekreacyjnych może korzystać max. 6 osób, natomiast z boiska do siatkówki, koszykówki bądź tenisa mogą skorzystać jednorazowa max.2 osoby.
3. Podczas korzystania z obiektu nie ma konieczności używania maseczek ochronnych
4. Szatnie na obiekcie będą wyłączone z użytkowania dlatego zaleca się przychodzenie na obiekt w stroju sportowym.
5. W związku z ograniczoną ilością osób mogących przebywać na obiekcie, grupy 6- osobowe będą mogły korzystać z obiektu przez 1 godzinę. Po tym czasie będzie następowała zmiana grupy korzystającej z obiektu. Przedłużenie czasu korzystania jest możliwe jeżeli nie będzie kolejnych oczekujących do wejścia na kompleks. Może także dochodzić do wymiany tylko kilku osób - ważne by liczba osób korzystających z boiska nie przekroczyła sześciu osób.
6. Istnieje możliwość rezerwacji orlika na konkretną godzinę pod nr telefonu 664508107
7. W przypadku łamania powyższego regulaminu i nie stosowaniu się do jego wytycznych zostaną wszczęte działania mające na celu usunięcia z obiektu konkretnych osób i ukaranie sprawców przez organy kontrolujące.