"Drukuj z uśmiechem" - 3000 drukarek od HP i Fundacji Polsat

Archiwum » 2020 » "Drukuj z uśmiechem" - 3000 drukarek od HP i Fundacji Polsat

Konieczność zdalnej edukacji wynikająca z zagrożenia epidemiologicznego ujawniła, z jakimi problemami, spowodowanymi brakiem sprzętu, borykają się obecnie polska edukacja, rodziny, czy też instytucje opiekuńczo-wychowawcze. I to nie tylko w sytuacji pracy zdalnej, ale także w codziennym funkcjonowaniu.

Dlatego HP i Fundacja Polsat postanowiły doposażyć najbardziej potrzebujące placówki edukacyjne, ośrodki szkolno-wychowawcze, domy dziecka i rodziny zastępcze w niezbędne do pracy dydaktycznej, a także sprawnego funkcjonowaniu placówek - urządzenia drukujące.

W ramach współpracy HP przekaże za pośrednictwem Fundacji 3000 sztuk najnowszych drukarek z serii HP Neverstop Laser wraz z tonerem do wydruku nawet 5000 stron w każdym komplecie, które umożliwią od kilku miesięcy do nawet kilku lat druku bez potrzeby wymiany tonera (zależnie od zapotrzebowania placówki). Ponieważ są to bardzo ekonomiczne w eksploatacji urządzenia, zatem i późniejsze, samodzielne uzupełnianie tonera nie będzie pociągało za sobą znacznych kosztów dla użytkowników.

Firma HP Inc. jest od wielu lat zaangażowana w wyrównywanie szans edukacyjnych na całym świecie. Pomoc obejmuje zarówno wsparcie sprzętowe, finansowe, jak i internetowe platformy edukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz doskonalenie umiejętności zawodowy dorosłych - szczególnie w krajach rozwijających się, czy też w sytuacjach kryzysowych. Misją tych projektów jest poprawa możliwości i dostępu do edukacji dla 100 milionów osób na całym świecie do 2025 roku.

Szczegóły dotyczące akcji oraz informacje dotyczące placówek, które mogą się do nas zgłosić, znajdują się w Regulaminie.

Zgłoszenie wraz z niezbędną dokumentacją określoną w § 3 ust. 2 Regulaminu proszę wysyłać mailowo na adres: fundacja@polsat.com.pl

Źródło: https://www.fundacjapolsat.pl